Ana Sayfa » KARTAL, YAŞAM, YEREL » Kartal Zabıtası Esnaf ve Vatandaşa Çiçek Dağıttı
http://www.kent34.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.kent34.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Zabıta Teşkilatı’nın 185.Kuruluş yıldönümü nedeniyle Kartal Belediyesi Zabıta ekipleri, Kartal esnafına ve vatandaşlara çiçek dağıttı.

Her yıl 4-11 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası, Kartal Belediyesi Zabıtası tarafından da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 185. yılını kutlayan Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe merkezini dolaşarak esnafa, taksicilere ve yoldan geçen vatandaşlara karanfil dağıttı.

Kartal Belediyesi Zabıta Müdürü Atilla İlgün, halkın sağlığı ve huzuru için 7 gün 24 saat aralıksız hizmet verdiklerini söyledi. Görev ve yetki alanlarına giren konularda, en iyi hizmeti sunabilmenin gayretinde olduklarını belirten İlgün, “halkımızdan ve esnafımızdan en büyük dileğimiz, çalışmalarımızda bize yardımcı olmalarıdır. Daha yaşanabilir bir Kartal için hepimize önemli görevler düşüyor. Zabıta Teşkilatı, geçmişten bugüne halkın sağlığı ve huzuru için birçok çalışma yaptı. Bundan sonra da aynı sorumlulukla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Yazı yoruma kapalıdır.

Login