Ana Sayfa » KARTAL, MANŞET HABERLER, ÖZEL HABER, POLİTİKA » Ak Parti’nin Kartal Belediye Başkan adayı
http://www.kent34.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.kent34.net/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png

Seçimlere 1 yıl süre var ve siyasette erken hareketlenme sancıları her partide başladı. Medyada en çok CHP’nin adayları konuşulsa da Kartal’da var olan iktidarın karşısına Ak Parti’nin hangi isim ile çıkacağı daha çok merak ediliyor. Peki hangi isimler dillendiriliyor ve bu isimlerin halktaki karşılığı ne? İşte Kent 34 olarak buna cevap arıyoruz. Bu ankette adı Kartal kulislerinde en fazla geçen 15 ismi sizler için belirledik.

Ankette ben de olmalıyım ya da şu isimi de eklemelisiniz diyenler için de kapıyı aralık bıraktık. Orada görmeyi arzu ettiğiniz ismi haber@kent34.net adresine en az 10 gerçek e-postadan yollamanız halinde değerlendirmeye alacak ve listeye ekleyeceğiz. Üstelik bu eklemeyi yaparken o ana kadar en az oy alan isim kadar da oy ile başlatacağız.

Listeden çıkarılmak için lütfen bizi aramayın. Neticede bu bir anket çalışması ve isimlerin oylanması da kişilik haklarına aykırı bir durum teşkil etmemektedir.

Bu listede yer alan 5 isme kadar aynı anda oy verebilirsiniz.

Sonuçları sitemizden ünlük takip edebilirsiniz.

 

 

Etiketler:, ,

75 Responses “Ak Parti’nin Kartal Belediye Başkan adayı”

 1. musa BEKTAŞ 08/11/2012

  zafer bülent GÜMÜŞ
  Birlikte ticaret yapan biriyim ticaretinde va özel hayatında muhafazakar,samimi dürüst tevazu sahibi biri sözünü kimseden esirgediği görülmemiştir.onu aday olarak görmek isterim.

 2. Sertan Daloğlu 06/11/2012

  Ha AKP ha CHP yada diğer partiler , ne fark eder, yok birbirlerinden farkları isimlerinden başka , bende siyaset yaptım genç yaşıma rağmen ,geçtiğimiz dönemde Beldiye Meclis Üyesi adayı idim , hangi parti derseniz hiç önemi yok çünkü gözümde hepsi aynı ,hepsinin içinde menfaatçi, boş insanlar var ,geçmiş Belediye Başkanınıda bu Belediye başkanınıda halktan kopuk gördüm , seçildikten sonra ziyaret etmediler bizleri ,özellikle cevizli bölgesi hep unutuldu ,oysaki burası çok önemki bir bölge ,gelin bakın bankalar caddesine hala salı pazarını kaldıramadılar, esnafa gereken değer verilmiyor ,anca tabela vergisi ,çevre temizlik vergisi olunca hatırlanıyor ,gerek halk gerek belediye yüzünden çöp kutuları yok sokaklarda ,muhtarlar deseniz dedemiz yaşında ,çıkıp sabah şu esnafı halkı bir gezeyim sorunlarını dinleyeyim demezler ,anca koltuklarında oturur belge çıkarırlar ,halk desen zaten bir garip ne birlik var ne beraberlik ,Belediyecilik havai fişek atmak ,konser vermek ,vergi toplamak değildir, haklkın içinde olmak ve onları anlamaktır, birisi gelir Atayı kullanır birisi helir dini kullanır ,o seçilsin bu seçilsini bırakın ,biz halk olarak kendimizi düzeltmedikçe bende gelsem başkasıda gelse hiçbirşey değişmez.Ben bir gazeteci ve Esnaf olarak siyasetten iğrendim ,yaşım daha 32 olmasına rağmen. Saygılarımla

 3. mehmet zeki 06/11/2012

  tabikii Zeki abimiz

 4. tolga türk 03/11/2012

  bence hüsamettın koçak olmalı kartal adayı tecrube var çünku

 5. kaan demirci 03/11/2012

  SAYIN HURRİYET MAHALLESİ SAKİNİ ANLADIGIM KADARIYLA SANA TAPUNU VERMİŞLER

 6. Mahmud ALTUNSOY 03/11/2012

  Serkan DURAK Kardeşime cani gönülden katılıyorum. Bu dönem ak koyun kara koyun belli olacak inşallah..
  Tüm adaylara şunu söylemek isterim;
  Parti teşkilatımızın zor günlerde emeği olayanların lütfen iyi gününde Başkanlık hisseisi olduğunu düşünmesinler..

 7. Hürriyet mahallesi bireyi 02/11/2012

  kaan bey 97 derken kadir beyin o gün orda dağıttığı tapu haricinde yüzlerce tapu verildi. Dikmen,bayır,nuray,ayazma çeşme,gülpembe de dağıtılan tapular 100 ‘ü aşkın.. Büyükşehire bağlı tapuların çoğu çıktı gidip müracat etmeniz yeteli bildiğim 90 tane hazır büyükşehir tapusu basvuru bekliyor..

 8. kaan 02/11/2012

  AKP KIMI KOYARSA KOYSUN KAZANAMAZ.CUNKU INSANLARI KANDIRIYORLAR.2 YIL ONCE IBB BASKANI HURRIYET MAHALLESINDE 2 AY ICINDE TAPU SUZ YER KALMAYACAK DEDI.SONUC 97 TAPU VERILDI.BURDA 4000 HANE VAR.ARTIK INSANLAR AKP INANMIYOR

 9. Serkan durak 02/11/2012

  asla içerimizde çatlak aramayın asla icimizde hayın aramayın biz bir OLACAZ birlik OLACAZ kartal halkına daha iyi ve kaliteli hizmet yapmak için gece gündüz çalışacaz kartal Teşkilatında en ufak bir çatlak yok bu böyle bilinsin yeter

 10. Gülsüm ARSLAN 02/11/2012

  Faruk Bey e tesekkür ederim yazısından dolayı.. Yüreğine sağlık kardeşim..

 11. kentadmin 02/11/2012

  Beni Lütfen arayınız ve yüz yüze görüşelim. İddia ve belgelerinizle gelin ki tereddüte mahal vermeyin. Bekliyorum. Saygılar.
  İletişim numaranızı haber@kent34.net e atarsanız. Size dönüş yapacağım.

  Saygılar

 12. nadir 02/11/2012

  ya sayın admin kusura bakma ak parti teşkilatını tahakküm altından kurtarmak sanamı kalmış sen gazeteni yaz koskoca ak parti camiası kala kala senin kutarmanamı kaldı objektif olda yazdıklarımızı yayınla bu yorumun resmini bende fotoğrafladım yayınlamazsan fecebokta ben yayınlarım hemde manşetten ama sen şunu diyebilirsin ak parti gibi büyük bir camiayı yönlendiremezsiniz buna gücünüz ytemez o yüzdan alttan atış serbet

 13. SERKAN KAYA 02/11/2012

  AV TEMURHAN YILDIZ OLMALI..KARTAL ICIN GERCEKTEN CALISIYOR KARTALIN BIR COK YERINDE TAPU PROBLEMI VAR AMA KIMSE 30 YILDIR COZEMEDI COZMEYE CESARET BILE EDEMEDI.CHP BELEDIYE BASKANI ALTIN OK BEN COZERIM DEDI BELEDIYE BASKANLIGINI KAZANDI AMA UGRASMADI BILE…TEMURHAN YILDIZ TAPU PROBLEMINI COZECEK VE BELEDIYE BASKANI OLACAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK HURRİYET MAHALLESİİİ

 14. Pained 02/11/2012

  Bence hiç biri olmamalı ve yüzde 90 olmayacakta, başkan adayı kimsenin itiraz edemeyeceği birisi olacak, inşallah kibirden uzak irisi olur.

 15. kerem 01/11/2012

  hakan
  ben zafer’i çocukluğundan tanıyorum ne kimseye yalakalıp yapar nede kimsenin kuyusunu kazar.
  “meyve veren ağaç taşlanır”keşke zafer adaylığını koysa bak kartallı olarak nasıl destekliyoruz görün ama onun öyle bi düşüncesi yokmuş burdan hiç bir dava arkadaşınızı kötüleyip millete partimizi rezil etmeyelim.

 16. faruk 01/11/2012

  sayın kent34 ve vural tekin beye teşekkürle yazımıza başlamak istiyorum ,çünkü gerçekten bir ilke şahid oldum ,yorumum silinmeden yayınlandı.
  habercilik anlayışı tarafınızı ilgilendirir ama Haberlerin araştırılması, hazırlanması ve yayınlanmasında her zaman dengeli, gerçeğe bağlı ve objektif davranılması şarttır. Yayımlanan haberde suçlanan tarafın görüşüne yer verilir. İlgilinin yanıt vermemesi veya kendisine ulaşılamamış olma hali aynı haberde belirtilir. böyle haberlerde biraz abartıldığını ve kendi yorumlarınızla kişileri aklama görevini üstlendiğinize üzülerek tanık oluyoruz.
  kartala hizmet eden belediye başkanının yanında olduk yıpratılmasına müsade etmediğinizi belirtiyorsunuz Arif Bey kartala en çok hizmet eden belediye başkanıydı o zaman yıpratılırken neredeydiniz diye sormazlar mı,
  elbette bizde varsa yalan habere karşıyız,ama haberlere bakılırsa ulusal kanallada dahi yer buluyorsa ve çıkıp yalanlama olmuyorsa doğruluk payı artıyor bu haberlerin.
  hz alinin bir sözü var alime alkolün bir zerresi değse o kolu keserim demiş ,biz alkol kullananlara söz söylemiyoruz şahısları ilgilendirir ,bizler alkolün özendirilmesine ve sokaklara taşınmasına karşıyız ,isminin sokaklara verilmesine,
  haksızlıklara karşı olduğunuzu belirtiyorsunuz ,aylarca zekeriye güçer okulumuzu istiyoruz eylemleri yapıldı,okulun bir yere gittiği yoktu,size düşen gerekli bilgileri toplayıp ,arkadaşlar bu okul yeni yere taşınıyor ,okul bir yere gitmiyor diyememe zahmeti bizleri düşündürüyor,
  işçilere ödenmeyen maaşlar dururken ,kültürel faaliyetlere harcanan paralar,heykeller,konserler,işçilerin evlerine gelen hacizler e duyarsızlığınız,hiç haber değeri yokmuş gibi davranışınız bizleri üzen,elbette her gazetecinin içinde bir arslan yatar belli etmez fikir özgürlüğü denilen nokta tam burası,sempati duymanıza kimse bişey demez ama habercilikten kopmamak şartıyla.
  yinede yorumumu yayınladığı ve bana dönüş yazısı için kent34 ve vural beye teşekkürle yorumumu sonlandırıyorum

 17. UĞUR KÖSE 01/11/2012

  bu yorumum hakan bey’e zafer bülent gümüş’ü yıllardır tanıyorum.kartal içinde ideal bir başkan adayı olarak görüyorum.burda herkes düşüncesini yazıyor.karalamak yapmak gerekirse adayların hepsine bir kılıf uydurulur yaptığınız ayıp ben bir kartallı olarak zafer gümüş ü aday olarak görmek istiyorum.acaba siz bu yorumu yaparak kime yalakalık yapıyorsunuz,

 18. kentadmin 01/11/2012

  Sayın Faruk Bey,

  Rahatsızlığınızı anlamakta zorlanmadım. Doğrudur. Biz bu dönem içinde Sayın Altınok Öz ve belediyesinin yanında kararlılıkla durduk. Her türlü hakarete rağmen saklanan, çarpıtılan gerçekleri kamuoyuna sunmayı şiar edindik.

  Neler mi oldu?
  Kapatılan oto pazarına mescid denildi. Hayır dedik. Gerçeği ortaya koyduk.
  Başkan sanki din karşıtı imiş gibi gösterilmek istendi, onun gerçekteki samimiyetini halkın inançlarına saygısını ortaya koyduk.
  Kartalspor kayyuma, hatta amatör lige giderken kendini yok etme pahasına sahip çıktı. Alkışladık.
  Belediye ile ilgili olumsuz ve yalan yorumların gerçeklerini ortaya koyduk. Yeri geldi çok ağır hakaretlere uğradık.
  Ama bunları CHP yanlısı olduğumuz için değil, Kartal’a hizmet eden bir belediye başkanını yalnız bırakmamak, yürüdüğü hedefte doğruluktan sapmaması adına yaptık.

  Taraf isek doğrudan tarafız.
  Sayın başkanın belediye içinde yolsuzluğu, hırsızlığı oldu da onu mu sakladık. Her şeyi dediler ama bunu diyemediler. O kendine kara sürmedikçe de tavrımız değişmez.

  Ancak, Ak Parti hakkındaki kamuoyu yoklamasına gelince…
  Amaç sanıldığı gibi partiyi yıpratmak değil, tersine teşkilata konulan ipoteği kaldırmaktır. Teşkilat iradesini “ben yaptım oldu” mantığı ile ele alanlara “bakın parti tabanı da bu isimleri istiyor” mesajı verebilmektir.
  Başta ben olmak üzere hiç bir çalışanım da Ak Parti karşıtı falan da değildir. Yanlısı olmak gibi bir zorunluluğu da meslek gereği olarak görmüyorum. Aydınlık Gazetesi ya da Cumhuriyet’te de bu tip anketler yapılırken, hiç nir siyasi görüşe angaje olmamış gazetemizi bu şekilde yargılamanız da hoş değildir.

  Gazetemiz iktidara karşı eleştirel olmuştur ama asla muhalif olmamıştır. Gazetecilik bazılarının dediği gibi muhalif olmayı gerektirmez, tersine eleştirel olmayı gerektirir. Eleştiride de yapıcı ya da yıkıcı olmak gazetecinin şahsi yorumudur. Bu yorum farkı sebebi ile bizi ötekileştirme çabanızı esefle karşılıyorum.

  Partinizin lideri, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bile herkesi kazanmaya çabalarken, bu tavrınız ile en başta o felsefeyi bile anlayamadığınızı görüyorum.

  Yine de bizim de bu görüşlerimizi dikkate alıp bundan sonra daha doğru değerlendireceğinizi umuyorum.

  Demokrasinin güzelliği içinde ankette olsa bir yarışmanın Kartaldaki teşkilatınıza hareket getirdiğini fark edebilmenizi ve niyet sorgulamamanızı diliyorum.

  Saygılar sunarım.

  Vural Dağtekin
  Kent 34 Gazetesi
  Genel Yayın Yönetmeni

 19. BÜLENT KABAN 01/11/2012

  bence kartal adayı kartala yıllarını vermiş iki dönem kartal belediye başkan yardım cılığını yapmış olan ve kartal spor da yöneticilik ve kulüpler birliği başkanlığı yapan ve türk siporuna büyük yıdızları tanış tıran folkan demirel servet çetin egemen korkmaz ve isim lerini yazmadığım bircok kişileri yıldız yapan ve kartal aşığı olan adayı deyil aday olmalı sayın ÜNSAL KIRAÇ ÜNSAL KIRAÇ ÜNSAL KIRAÇ…..

 20. Hakan 01/11/2012

  Zafer Bülent Gümüş mü? adam tam bir afedersiniz yalaka. kesinlikle olmamalı o olursa kartal’ın vay haline..hep birilerinin kuyusunu kazma derdinde..Temurhan yıldız olmalı

 21. kadir metehan 01/11/2012

  öncelikle zafer başkanı kınıyorum,hem ilçede görev alacaksın hemde aday olarak zeki ismailoğlu diyeceksin pek etik olmamış,iki tavşanı birden kovalayan hiçbirini tutamaz,kartal ilçesini konuşuyoruz bu çocuk oyuncağı değil,yola çıktıklarını yolda bulduklarına tercih edenler yolunu kaybederler,o yüzden bu ilçede görev yapıyorsan dışardan adaylara destek olmak yakışmaz

 22. faruk 01/11/2012

  bu yorumum silinecek ama ben resmini çekeyim ki ispatı kolay olsun.

  öncelikle böyle bir anketi yapan kent34 gazetesi bu anketi yapıyorsa altında olumlu bişey aramak doğru olmaz.bütün haberleri chp ye yakınlık içeren bir taraflı gazete bunu yapıyorsa altında şer aramak daha doğru olur,tamamen teşkilatın içine nifak sokmak,enerjiyi başka yönlere kaydırmaktan başka bir amaç taşımayan bu ankete oy veren kardeşlerimize şaşırıyorum,kartal için yakışan birisini partimiz bulacak ve aday gösterecektir.kişileri öne çıkararak seçim kazandırılmaz,geride bıraktırarak seçim kaybettirilmez,lütfen yorumlardada teşkilat unutulmamalı,kent34 e gelince bu sefer bir dürüstlük örneği gösterip yorumumu silmezse ,bizde bu gazete için fikrimizi değiştiririz ,değilse fikrimiz aynı tamamen teşkikatın birliğini parçalamaya yönelik bir davranıştır, gitsin onları ilgilendiren chp adaylarıyla ilgilensinler ,en azından daha iyi tanıyorlar daha faydalı olurlar

 23. ismet 01/11/2012

  bülent zafer gümüş olsun,kartalın eksiklerini bilen tek o ,başkası iş yapmıyor ,başkan önüne engel olmasa daha çok yapacağı şeyler var ,il ilede diyaloğu iyi ,diğer adaylar bülent zafer gümüş için çekilebilirlermiş,maceraya gerek yok bence ,tekrar kaybetmemek için iyi tercih yapılmalı ,gümüş isminde durulmalı,kartalın eksiklerini bilen odur,yaptıkları orhantepe mahallesinde ortadadır,seçimde en çok başarıyı o yapmıştır

 24. KADİR METEHAN 01/11/2012

  dalından şüphe ettiğin ağacın,gölgesinde dinlenmeyeceksin,bu sözüm hem teşkilata ,hemde aday olanlara,2009 seçimleri kaybedildiğinde bu adaylardan kim vardı,sadece TEMURHAN YILDIZ diğerleri yoktu,dalından şüphe etmedi,partisini aldı yukarılara taşıdı,bakın şimdi herkes aday olmak için yarışıyor,demekki ortada büyük başarı var,altında gölgelenmek TEMURHAN YILDIZ VE EKİBİNİN HAKKI,

 25. Abdullah GÜMÜŞ 01/11/2012

  Öncelikle Serkan Durak arkadaşımın yorumuna gönülden katılıyorum..Bizler için isimlerden ziyade teşkilat önemlidir.Lideri belli,lideri lider,lideri adam olan bir partide bu konulara girilmez..Kim gelirse o hayırlıdır ve onun için çalışılır..Anketler boşş.. Kartal AK PARTİ nin olacak ve özgürlüğün ve refahın tadına varacak inşallah..

Login